Synchronizacje liczbowe / Number Alignment

Od ponad pół roku, codziennie, prawie za każdym razem jak spoglądam na zegarek, żeby sprawdzić, która jest godzina widzę synchronizację liczb czyli np. 11:11, 18:18 lub 21:21. Co to oznacza? Przede wszystkim to jest moment bycia w zgodzie ze sobą i Wszechświatem (po angielsku alignment). Jest to wiadomość, którą Wszechświat w konkretnie danym momencie ma do przekazania. Dlatego warto zapamiętać myśli ale przede wszystkim emocje i uczucia, które nam towarzyszą w momencie wystąpienia synchronizacji, bo to EMOCJE są kierunkowskazem naszych działań tu na Ziemi. Ja te momenty utożsamiam także z opieką i prowadzeniem mnie przez moich Przewodników i Anioły. Wiem wtedy, że nie jestem sama, że cały czas czuwają nade mną wysłannicy Wszechświata. Jeśli zdarzy Wam się zobaczyć synchronizację – najczęściej godzinową ale może być też każda inna, np. numer budynku do którego wchodzicie, numer autobusu czy numer telefonu – możecie sprawdzić co dana para liczb oznacza, wystarczy, że wpiszecie w wyszukiwarkę liczby anielskie i podacie synchronizację liczbową. Jest też wiele innych stron w sieci ale ja zawsze wybieram liczby anielskie, głównie z tego powodu, że jest to krótki i konkretny przekaz. Na innych stronach spotkałam się z przeciwstawnymi interpretacjami synchronizacji liczbowych więc zachęcam Was do sprawdzania liczb anielskich. Jeśli kogoś z Was interesują liczby to możecie poczytać o głębszym znaczeniu każdej z nich. W Interencie jest szeroki zakres stron poświęconych numerologii, są także kursy i warsztaty więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeśli nie możecie przywołać wiadomości od Wszechświata starajcie się proszę być otwartym na to i z ciekawością dziecka oczekiwać bez oczekiwań co przyniesie Wam Wszechświat. Bardziej bawcie się tym, mając przy tym mnóstwo radości niż skupiając się na samym celu i jakby na siłę próbować odnaleźć synchronizacje liczbowe. Dialog z Wszechświatem opiera się na energii i wibracjach, dlatego komunikacja  z nim jest inna niż ta nam powszechnie znana. Jeśli jesteście w wysokich wibracjach z mocną energią ale na takim totalnym luzie to Wszechświat zacznie z Wami rozmawiać:) Życzę Wam owocnych rozmów i cudownych synchronizacji liczbowych:)


Since six or so months ago, everytime I glance at the watch to check the time I see the coupling of numbers: 11:11, 18:18 and so on. What could this mean? Well, first of all that you are in alignment with the Universe at large. It’s a sort of message the universe is sending you in that very specific moment. Pay attention to your thoughts and emotions at that moment – especially emotions as they lead our actions in this life. I also identify these moments with the Guides and Angels who lead me in my journey on Earth. I know that the Universe is looking after me and that I’m not alone. If you happen to notice the coupling of numbers, on the clock but also on a building you enter, the bus you take, etc., you can look up the corresponding angel number and its meaning. There are many number interpretations on the Internet, but I choose to look up the angel numbers due to their brief and specific description. I encourage you to look up the meaning of numbers as well as the field of numerology, because the interpretations can be very thorough. There also exist workshops and lessons, so everyone can find something interesting for themselves.

If you have difficulty receiving messages the universe has to offer, try to be open and be in touch with your innate curiosity. Play around with it, notice things around you, rather than trying to force interpretations upon couplings and alignments. Our dialogue with the Universe is based upon the flow of energy and vibrations, which is why it’s not necessarily what we’re commonly used to. The Universe will communicate with you if you operate on high vibrations and remain calmly open to its signs and messages. I hope you encounter these and experience a fruitful dialogue🙂

By agnieszkadietrich

Mam na imię Agnieszka. Mam 45 lat, męża i dwie córki, które mają 12 i 10 lat, a także psa Dahlię, która jest widoczna na jednym ze zdjęć ze wschodem słońca:) Założyłam bloga z ogromnej potrzeby dzielenia się moją wiedzą i doświadczeniem z zakresu wysokich wibracji, życia w zgodzie ze sobą, ze swoim wewnętrznym Ja. Życie na Ziemi ma być przyjemnością i ciągłym wzrostem. Chcę się podzielić moimi przemyśleniami w tym zakresie i pomóc każdemu z Was w ścieżce wzrostu. Nigdy wcześniej nie pisałam bloga, chociaż moje życie zawodowe jest związane z pisaniem. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, co pomoże mu wzrosnąć lub chociaż zatrzymać się na chwilę. Ukończyłam program coachingowy Mayi Ori - Excellence Academy dla świadomych kobiet, a także mam certyfikat z Channelingu Praktycznego. Jestem również certyfikowanym Life Coach by Mindvalley. Zapraszam na mojego bloga:) My name is Agnieszka. I am 45 years old, I have a husband and two daughters who are 12 and 10 years old, and a dog Dahlia. I have started my blog out of the great need to share my knowledge and experience in the field of high vibrations, living in harmony with myself, with my inner self. Life on Earth is meant to be fun and continuous growth. I want to share my thoughts and help each of you on the path of your own growth. I have never written a blog before, although my professional life is related to writing. I hope everyone will find something for themselves here that will help them grow. I graduated Excellence Academy by Maya Ori, and I am also certified in Practical Channeling. I am also Mindvalley Certified Life Coach. I invite you to my blog:)

Leave a comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: